"Czarodziejka" jest idealną bazą wypadową dla kochających górskie piesze wędrówki... Znajduje się bezpośrednio przy szlaku turystycznym prowadzącym na Śnieżnik (1425m n.p.m.), Żmijowiec, Mały Śnieżnik i do Jaskini Niedźwiedziej. Warto zaznaczyć, że "Czarodziejka" znajduje się przy ul. Śnieżnej, tuż obok jednej z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/czaro15/domains/czaro15.linuxpl.eu/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Jaskinia Niedżwiedzia w Kletnie

·       Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie

Jedną z bardziej niedocenianych atrakcji Masywu Śnieżnika jest Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie. Stanowi rezerwat, liczba zwiedzających jest limitowana... warto się wiec wcześniej umówić... Odkryta w 1966 r., jest to najdłuższa jaskinia Sudetów, choć zapewne wkrótce i najdłuższa w Polsce. W ostatnim czasie wrocławscy speleolodzy odkryli w niej kolejna, ponad stumetrowa z przepięknymi naciekami, największa w Polsce i jedna z większych w Europie salę, która nazwali salą Mastodonta.

 

Masz pytania? Dzwoń:

+ 48 661 243 669

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

  • idealna bazę na "wypady" w góry
  • przyjemne noclegi w super cenach
  • dużą kuchnię i jadalnię...
  • bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
  • plac zabaw dla dzieci 
  • duży parking z wygodnym podjazdem

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Napisz do nas i zapytaj o termin!

:
:
:
: 9 + 1 =

Jesteśmy w centrum Kotliny!