"Czarodziejka" jest idealną bazą wypadową dla kochających górskie piesze wędrówki... Znajduje się bezpośrednio przy szlaku turystycznym prowadzącym na Śnieżnik (1425m n.p.m.), Żmijowiec, Mały Śnieżnik i do Jaskini Niedźwiedziej. Warto zaznaczyć, że "Czarodziejka" znajduje się przy ul. Śnieżnej, tuż obok jednej z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/czaro15/domains/czaro15.linuxpl.eu/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Na Czarną Górę!

Czarna Góra to nie tylko narty

W chwili obecnej Czarna Góra to jeden z nowocześniejszych ośrodków narciarskich w Sudetach. Szerokie zróżnicowane trasy, wydajne wyciągi, nowoczesna infrastruktura to podstawa sukcesu inwestycji w Siennej. Atrakcyjność ośrodka podnosi jeszcze fakt przemyślanej współpracy z innymi ośrodkami narciarskimi, m.in. ze stacja w Lądku- Zdroju i ośrodkiem w Kamienicy-Bolesławów. Owocem ich współdziałania jest wspólny karnet SKI REGION ŚNIEŻNIK, umożliwiający korzystanie z tych trzech ośrodków.

Czarna Góra to także inne atrakcje. Jedna z ważniejszych jest najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna. Dla miłośników sportów ekstremalnych znajdzie się także ciekawa propozycja rowerowego toru downhillowego. Spokojniejsze osoby mogą skorzystać z wieży widokowej, z której rozciąga się imponujący widok na polsko-czeskie pogranicze.

 

 

Masz pytania? Dzwoń:

+ 48 661 243 669

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

  • idealna bazę na "wypady" w góry
  • przyjemne noclegi w super cenach
  • dużą kuchnię i jadalnię...
  • bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
  • plac zabaw dla dzieci 
  • duży parking z wygodnym podjazdem

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Napisz do nas i zapytaj o termin!

:
:
:
: 8 + 2 =

Jesteśmy w centrum Kotliny!