"Czarodziejka" jest idealną bazą wypadową dla kochających górskie piesze wędrówki... Znajduje się bezpośrednio przy szlaku turystycznym prowadzącym na Śnieżnik (1425m n.p.m.), Żmijowiec, Mały Śnieżnik i do Jaskini Niedźwiedziej. Warto zaznaczyć, że "Czarodziejka" znajduje się przy ul. Śnieżnej, tuż obok jednej z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce.

Czarna Góra to nie tylko narty

W chwili obecnej Czarna Góra to jeden z nowocześniejszych ośrodków narciarskich w Sudetach. Szerokie zróżnicowane trasy, wydajne wyciągi, nowoczesna infrastruktura to podstawa sukcesu inwestycji w Siennej. Atrakcyjność ośrodka podnosi jeszcze fakt przemyślanej współpracy z innymi ośrodkami narciarskimi, m.in. ze stacja w Lądku- Zdroju i ośrodkiem w Kamienicy-Bolesławów. Owocem ich współdziałania jest wspólny karnet SKI REGION ŚNIEŻNIK, umożliwiający korzystanie z tych trzech ośrodków.

Czarna Góra to także inne atrakcje. Jedna z ważniejszych jest najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna. Dla miłośników sportów ekstremalnych znajdzie się także ciekawa propozycja rowerowego toru downhillowego. Spokojniejsze osoby mogą skorzystać z wieży widokowej, z której rozciąga się imponujący widok na polsko-czeskie pogranicze.

 

 

Masz pytania? Dzwoń:

+ 48 661 243 669

Liczy się szybki kontakt!

POKOJE GOŚCINNE "CZARODZIEJKA"

Krzysztof i Joanna Samek

 

ul. Śnieżna 12

57-514 Międzygórze

Kotlina kłodzka

 

tel. +48 74 81 35 264 

tel. +48 661 243 669

e-mail: czarodziejka-ta@o2.pl

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

  • idealna bazę na "wypady" w góry
  • przyjemne noclegi w super cenach
  • dużą kuchnię i jadalnię...
  • bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
  • plac zabaw dla dzieci 
  • duży parking z wygodnym podjazdem

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jesteśmy w centrum Kotliny!