Wyciag talerzykowy "U Bolka"

Jedyny, aktywny wyciag narciarski w Miedzygorzu... praktycznie prywatny, udostepniany za niewielkie pieniadze wszystkim chętnym. Oferuje niebieską (tak mozna przyjąć!) trase długości ok. 350 m, nieratrakowaną. Nie zawsze czynny, konieczny wczesniejszy kontakt telefoniczny. Trudny dojazd samochodem, istnieje także mozliwośc pieszego podejścia żóltym szlakiem z Miedzygorza, prowadzacym na Trojmorski Wierch (15 min.). Przy wyciagu znajduje sie mala wypozyczalnia sprzetu narciarskiego, mozna takze skorzystac z instruktazu jazdy na nartach i snowboardzie.

 

Ośrodek narciarski - Czarna  Góra

W chwili obecnej Czarna Gora to jeden z nowoczesniejszych osrodkow narciarskich w Sudetach. Szerokie, dość długie, zrożnicowane trasy (czarne, czerwone, niebieskie), wydajne wyciagi - "kanapy" i orczyki, nowoczesna infrastruktura to podstawa sukcesu inwestycji w Siennej. Atrakcyjnośc ośrodka podnosi jeszcze fakt przemyślanej współpracy z innymi osrodkami narciarskimi, m.in. ze stacją w Lądku- Zdroju i osrodkiem w Kamienicy-Boleslawów. Owocem ich współdzialania jest wspolny karnet SKI REGION ŚNIEŻNIK, umożliwiajacy korzystanie z tych trzech ośrodkow.

 

Stacja narciarska Mala Głubałowka - Biała Woda (nowość)

Nowa mała stacja narciarska, zlokalizowana tuz obok Czarnej Gory, idealna do nuaki jazdy na nartach i snowboardzie. Oferuje dwie bardzo łatwe trasy niebieskie długości 400 i 250 m, obslugiwane przez dwa wyciagi talerzykowe, także snow tubing długosci 120 m. Przy stacji znajduje sie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i mały bar, także bezpłatny parking. Dojazd dość wygodny, ceny zdecydowanie przyjazne. 

 

Stacja Narciarska Kamienica-Bolesławów

Niwielki, ale dynamiczny osrodek narciarski w Kamienicy oferuje łatwei trudniejsze trasy zjazdowe dla narciarzy. Przy osrodku znajduja sie wypozyczalnie, mozna skorzystac z oferty szkół narciarskich - ceny wysokie. Ośrodek w Kamienicy -Bolesławów podjął współpracę z innymi osrodkami narciarskimi, m.in. z dużym osrodkiem w Czarnej Górze i osrodkiem w Lądku-Zdrój. Owocem ich współdzialania jest wspolny karnet SKI REGION ŚNIEŻNIK, umożliwiajacy korzystanie z tych trzech ośrodkow.

 

Stacja Narciarska Lądek-Zdrój

 

Niewielki osrodek narciarski, oferujacy 2  trasy niebieskie, jedna czerwona długości 600 m  i darmowy baby lift. Przy lądzkiej stacji kila wypożyczalni sprzetu narciarskiego, dośc duza liczba barów i sklepików - to plusy. Minusy to kiepskie parkingi, niedogodny dojazd, ceny, niestety umiarkowanie wysokie.  Ośrodek w Lądku Zdroj podjął współpracę z innymi osrodkami narciarskimi, m.in. z dużym osrodkiem w Czarnej Górze i osrodkiem w Kamienicy-Boleslawów. Owocem ich współdzialania jest wspolny karnet SKI REGION ŚNIEŻNIK, umożliwiajacy korzystanie z tych trzech ośrodkow.

Masz pytania? Dzwoń:

+ 48 661 243 669

Liczy się szybki kontakt!

POKOJE GOŚCINNE "CZARODZIEJKA"

Krzysztof i Joanna Samek

 

ul. Śnieżna 12

57-514 Międzygórze

Kotlina kłodzka

 

tel. +48 74 81 35 264 

tel. +48 661 243 669

e-mail: czarodziejka-ta@o2.pl

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

  • idealna bazę na "wypady" w góry
  • przyjemne noclegi w super cenach
  • dużą kuchnię i jadalnię...
  • bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
  • plac zabaw dla dzieci 
  • duży parking z wygodnym podjazdem

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jesteśmy w centrum Kotliny!