"Czarodziejka" jest idealną bazą wypadową dla kochających górskie piesze wędrówki... Znajduje się bezpośrednio przy szlaku turystycznym prowadzącym na Śnieżnik (1425m n.p.m.), Żmijowiec, Mały Śnieżnik i do Jaskini Niedźwiedziej. Warto zaznaczyć, że "Czarodziejka" znajduje się przy ul. Śnieżnej, tuż obok jednej z najnowocześniejszych stacji Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polsce.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/czaro15/domains/czaro15.linuxpl.eu/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Sanktuarium Marii Śnieżnej

·       Sanktuarium Marii Śnieżnej na Iglicznej

Na jednym z wzniesień w Masywie Śnieżnika - Iglicznej - znajduje się wyjątkowe miejsce, warte odwiedzenia. Wysoko zlokalizowany późnobarokowy kościołek pątniczy, stacje Drogi Krzyżowej to sanktuarium "Marii Śnieżnej", które widać z wielu okolicznych miejsc, także z drogi wjazdowej do Międzygórza, zarówno od strony Wilkanowa, jak i Domaszkowa. Dla lokalnej społeczności Igliczna to miejsce przede wszystkim religijnego kultu, choć jego popularność wynika także z faktu, że Igliczna jest świetnym punktem widokowym na cześć Ziemi Kłodzkiej i otaczające ją pasma. Na Igliczną można wejść jednym z kilku szlaków turystycznych, jak również wjechać autem. Ciekawostka jest fakt, że można tam także przenocować, znajduje się tam bowiem schronisko.

 

 

 

Masz pytania? Dzwoń:

+ 48 661 243 669

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

  • idealna bazę na "wypady" w góry
  • przyjemne noclegi w super cenach
  • dużą kuchnię i jadalnię...
  • bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
  • plac zabaw dla dzieci 
  • duży parking z wygodnym podjazdem

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Napisz do nas i zapytaj o termin!

:
:
:
: 9 + 2 =

Jesteśmy w centrum Kotliny!