Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/czaro15/domains/miedzygorze-noclegi.pl/public_html/images/fotogaleria/igliczna.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/igliczna

Sanktuarium Marii Śnieżnej

 

Sanktuarium Marii Śnieżnej na Iglicznej

Na jednym z wzniesień w Masywie Śnieżnika - Iglicznej - znajduje się wyjątkowe miejsce, warte odwiedzenia. Wysoko zlokalizowany późnobarokowy kościołek pątniczy, stacje Drogi Krzyżowej to sanktuarium "Marii Śnieżnej", które widać z wielu okolicznych miejsc, także z drogi wjazdowej do Międzygórza, zarówno od strony Wilkanowa, jak i Domaszkowa. Dla lokalnej społeczności Igliczna to miejsce przede wszystkim religijnego kultu, choć jego popularność wynika także z faktu, że Igliczna jest świetnym punktem widokowym na cześć Ziemi Kłodzkiej i otaczające ją pasma. Na Igliczną można wejść jednym z kilku szlaków turystycznych, jak również wjechać autem. Ciekawostka jest fakt, że można tam także przenocować, znajduje się tam bowiem schronisko.

{gallery}fotogaleria/igliczna{/gallery}

 

 

 

 

"Czarodziejka" z Międzygórza...

...oferuje swoim Gościom:

- idealną bazę na "wypady" w góry
- przyjemne noclegi w super cenach
- aneks kuchenny i free wifi
- bezpieczne miejsce na grilla, ognisko
- plac zabaw dla dzieci
- duży parking z wygodnym podjazdem

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jesteśmy w centrum Kotliny!

Liczy się szybki kontakt!

POKOJE GOŚCINNE "CZARODZIEJKA"
Krzysztof i Joanna Samek

ul. Śnieżna 12
57-514 Międzygórze
Kotlina kłodzka

tel. +48 74 81 35 264
tel. +48 661 243 669
e-mail: czarodziejka-ta@o2.pl